Rahvusvaheline kohtumine 06/08 21:30 - USA v Colombia - View
Copa América 06/24 22:00 1 Colombia v Paraguay - View
Copa América 06/28 22:00 2 Colombia v Costa Rica - View
Copa América 07/03 01:00 3 Brasiilia v Colombia - View

Colombia jalgpallikoondis on Colombia rahvuskoondis jalgpallis.

Colombia on osalenud senini viitel jalgpalli maailmameistrivõistlustel ja kahel korral läbinud edukalt alagrupi (1990. aastal Itaalias ja 2014. aastal Brasiilias).

1990-ndate meeskond oli Colombia ajaloo edukaim ja osales järjest kolmel MMil. Colombia suurimateks mängijateks tol perioodil olid Carlos Valderrama ja Faustino Asprilla. 1990. aasta MMil Colombia kaotas kaheksandikfinaalis Kamerunile, mäng lõppes 1:2 lisaajal.

Kolumbia jalgpallikoondis on Kolumbia jalgpalliliidu juhitav meeskond, kes esindab riiki rahvusvahelistel jalgpallivõistlustel. Nad on Lõuna-Ameerika jalgpalliliidu (CONMEBOL) liige.

Colombia on CONMEBOL-i Copa América turniiri üheksakordne finalist, võites tiitli 2001. aastal. Nad on FIFA maailmameistrivõistlustel osalenud kuuel korral, parimaks saavutuseks on veerandfinali jõudmine 2014. aastal.

Colombia jalgpallikoondisel on pikk ajalugu andekate mängijate tootmisest, sealhulgas James Rodríguez, Radamel Falcao ja David Ospina. Neid peetakse Lõuna-Ameerika tippmeeskondade hulka ja nad on sageli esile toodud MM-i pretendentidena.