Live Scores

Jalgpall Šveitsi superliiga 00' Servette Servette View Lugano Lugano
Jalgpall Portugali liigakarikas 00' SC Farense SC Farense View Santa Clara Santa Clara
Jalgpall Venemaa kõrgliiga 00' Ural [15] Ural View FC Nizhny Novgorod [7] FC Nizhny Novgorod
Jalgpall Šveitsi superliiga 00' Basel Basel View FC Sion FC Sion
Jalgpall Sudaani liiga 02' Hilal El Fasher 0-0 Khartoum Al Watani Khartoum Al Watani
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 02' Bayer 04 (Calvin) Esports 0-1 Leicester (Bodya) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 02' Arsenal (Liha) Esports 1-0 Napoli (Strateg) Esports
Jalgpall Norra karikas 03' Skeid Skeid 0-0 Lillestrom Lillestrom
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 08' Sevilla (Void) Esports 1-1 A.Madrid (fleshka77) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 09' Barcelona (stdm) Esports 4-2 Valencia (Walker) Esports
Jalgpall Argentina noorteliiga 13' Defensores Unidos U20 0-0 CA San Miguel U20
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 14' FK Zenit Izhevsk [13] FK Zenit Izhevsk 0-1 FC Zvezda Perm [10] FC Zvezda Perm
Jalgpall Tšehhi 1. liiga 15' Banik Ostrava [13] Banik Ostrava 2-0 FC Fastav Zlín [14] FC Fastav Zlín
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 15' Almere City FC Almere City FC 0-0 Westerlo Westerlo
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 15' FK Arsenal Tula II FK Arsenal Tula II 0-0 Vladivostoki FK Dinamo
Jalgpall Ukraina Vyscha Liga 16' FC Mariupol [8] FC Mariupol 0-0 Tšernigivi Desna [5] Tšernigivi Desna
Jalgpall Tšehhi 1. liiga 17' Slovacko [5] Slovacko 0-0 Ceske Budejovice [6] Ceske Budejovice
Jalgpall Norra karikas 17' Djerv 1919 Djerv 1919 0-0 Viking FK Viking FK
Jalgpall Iirimaa U19 liiga 17' Shamrock Rovers U19 0-1 St Patrick''s U19
Jalgpall Iirimaa U19 liiga 17' Bohemians Dublin U19 Bohemians Dublin U19 0-0 Bray Wanderers U19
Jalgpall Belgia karikas 17' Crossing Schaerbeek 0-0 Union Lasne-Ohain
Jalgpall Ukraina Persha Liga 17' Krõvõi Rigi FK Krõvbass [3] Krõvõi Rigi FK Krõvbass 1-0 Nyva Ternopil [6] Nyva Ternopil
Jalgpall ÜK sõpruskohtumised 17' Bognor Regis Town Bognor Regis Town 0-0 Dorking Dorking
Jalgpall Leedu A-liiga 17' FK Riteriai [6] FK Riteriai 0-1 FK Dainava Alytus [8] FK Dainava Alytus
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 18' FK Kolomna FK Kolomna 0-0 FK Khimki II FK Khimki II
Jalgpall Valgevene 1. divisjon 18' Pinski Volna [6] Pinski Volna 0-1 Magiljovi Dnepr [7] Magiljovi Dnepr
Jalgpall Eliitklubide sõpruskohtumised 18' Arsenal Arsenal 0-0 Chelsea Chelsea
Jalgpall Norra karikas 18' Hodd Hodd 0-0 Molde Molde
Jalgpall Soome Kolmonen 18' Komeetat 0-0 LehPa
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 18' Moskva Rodina Moskva Rodina 0-0 Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
Jalgpall Brasiilia Série C 18' Figueirense [7] Figueirense 0-0 Grêmio Novorizontino [2] Grêmio Novorizontino
Jalgpall Taani Superligaen 18' Vejle [12] Vejle 0-1 Brondby [6] Brondby
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 18' FC Hanau 93 FC Hanau 93 0-1 Rot-Weiss Erfurt Rot-Weiss Erfurt
Jalgpall Belgia 1. divisjon A 18' Zulte-Waregem [13] Zulte-Waregem 0-0 Standard Liege [12] Standard Liege
Jalgpall Fääri saarte kõrgliiga 18' IF Fuglafjordur [7] IF Fuglafjordur 1-1 NSI Runavik [5] NSI Runavik
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 18' FC Lokomotiv-Kazanka Moscow FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 0-1 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
Jalgpall Soome Kakkonen, B-alagrupp 18' KaaPo [8] KaaPo 1-0 TPV [11] TPV
Jalgpall Šotimaa Premiership 19' Aberdeen [7] Aberdeen 0-0 Dundee Utd [8] Dundee Utd
Jalgpall Norra karikas 19' Ullern Ullern 0-0 Valerenga Valerenga
Jalgpall Soome Kolmonen 19' Tampere United Tampere United 1-1 Janpa Janpa
Jalgpall Valgevene reservide liiga 19' Bresti Dinamo – reservid 0-0 Neman Grodno – reservid
Jalgpall Bolivia Reserve League 44' Real Tomayapo – reservid 0-1 Oriente Petrolero Reserves
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 47' Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 2-0 BSV Kickers Emden BSV Kickers Emden
Jalgpall Argentina noorteliiga 50' Deportivo Laferrere U20 0-0 Argentino Quilmes U20
Jalgpall Saksa Landespokal 51' TuS Koblenz TuS Koblenz 0-1 Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
Jalgpall Brasiilia Campeonato Carioca C 52' Bela Vista 1-2 Uni Souza
Jalgpall Argentina noorteliiga 52' Fenix U20 0-0 Lujan U20
Jalgpall Poola Ekstraklasa 55' Warta Poznan [10] Warta Poznan 0-1 Pogon Szczecin [4] Pogon Szczecin
Jalgpall Portugali liigakarikas 56' Famalicao Famalicao 1-0 Estoril Estoril
Jalgpall Argentina noorteliiga 56' Deportivo Espanol U20 0-3 UAI Urquiza U20
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 56' Westfalia Herne Westfalia Herne 3-0 TV Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld
Jalgpall Armeenia kõrgliiga 56' Alashkert FC [3] Alashkert FC 0-0 Ararat Armenia [5] Ararat Armenia
Jalgpall Malaisia kõrgliiga 56' Johor Darul Takzim II [8] Johor Darul Takzim II 1-0 Kelantan United [5] Kelantan United
Jalgpall Malaisia superliiga 56' Terengganu [2] Terengganu 0-0 Sabah FA [8] Sabah FA
Jalgpall Argentina noorteliiga 56' Sacachispas U20 2-1 Los Andes U20
Jalgpall Argentina noorteliiga 57' Canuelas FC U20 1-1 Villa San Carlos U20
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 58' [11] Torpedo Miass 0-1 FK Volga Ulyanovsk [1] FK Volga Ulyanovsk
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 58' TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1-1 Viktoria 08 Arnoldsweiler Viktoria 08 Arnoldsweiler
Jalgpall Malaisia superliiga 58' Pahang [10] Pahang 1-0 Petaling Jaya City FC [7] Petaling Jaya City FC
Jalgpall Poola I liiga 58' Górnik Polkowice [11] Górnik Polkowice 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biala [12] Podbeskidzie Bielsko Biala
Jalgpall Argentina noorteliiga 58' CA Colegiales U20 1-1 CSD Flandria U20
Jalgpall Rootsi Allsvenskan 59' Djurgarden [2] Djurgarden 1-1 BK Hacken [7] BK Hacken
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 59' Peresvet Podolsk 0-0 Vidnoje Metallurg
Jalgpall Malaisia kõrgliiga 59' PDRM PDRM 0-0 FAM-MSN Project
Jalgpall Taani 1. divisjon 59' Nykobing [11] Nykobing 3-3 FC Fredericia [3] FC Fredericia
Jalgpall Iirimaa U19 liiga 59' Drogheda United U19 0-0 Derry City U19
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 60' FK Olimp-Dolgoprudnõi II 1-1 Chertanovo Chertanovo
Jalgpall ÜK sõpruskohtumised 60' Harrogate Town Harrogate Town 1-3 Doncaster Doncaster
Jalgpall Kasahstani karikas 60' Akzhayik Uralsk [3] Akzhayik Uralsk 3-0 FC Astana [2] FC Astana
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 60' Amkar Perm [3] Amkar Perm 1-1 FK Tyumen [14] FK Tyumen
Jalgpall Iirimaa U19 liiga 60' Finn Harps U19 4-0 Longford Town U19
Jalgpall Norra karikas 60' Eidsvold TF Eidsvold TF 1-3 Raufoss Raufoss
Jalgpall Norra karikas 60' Flekkerøy Flekkerøy 1-0 FK Jerv FK Jerv
Jalgpall Soome Ykkönen – naised 62' EBK - naised 0-1 VIFK Women VIFK Women
Jalgpall Rootsi 2. divisjon, Norra Götaland 63' IFK Tidaholm [15] IFK Tidaholm 0-1 BK Forward [2] BK Forward
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 63' SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst 2-1 1. FC Germania Egestorf-Langreder 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Jalgpall Iirimaa U19 liiga 70' Treaty United FC U19 1-1 Cork City U19
Jalgpall Malawi superliiga 85' Ntopwa United FC 1-1 Mzuzu Warriors
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 85' RKVV DEM 1-1 Telstar Telstar
Jalgpall Brasiilia U20 liiga 90' Flamengo U20 [8] Flamengo U20 3-1 Corinthians U20 [14] Corinthians U20
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 1 - 04:12 UTA Jazz (BAESARVELI) Esports 2-6 BOS Celtics (PK) Esports
Korvpall Rahvuskoondised – naised 1 - 00:57 Läti – naised Läti – naised 13-3 Soome, naised Soome, naised
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 3 - 00:12 ATL Hawks (DRUPT) Esports 50-68 POR Trail Blazers (FREX) Esports
Korvpall Rahvusvaheline 3 - 00:35 Tuneesia Tuneesia 64-50 Filipiinid Filipiinid
Korvpall Vietnami VBA 3 - 01:46 Thang Long Warriors 58-46 Vietnami rahvuskoondis
Võrkpall Matšid UNED 8-3 ADV San Jose
Võrkpall Sambia rahvusliiga 25-15,25-16 Nkwazi 0-0 Eagles
Võrkpall Sambia rahvusliiga 23-25 Unza 5-5 Prisons Leopards
Võrkpall Sambia rahvusliiga 19-25 Indeni 15-11 Buffaloes
Võrkpall Olümpiamängud 2020 - võrkpall - mehed USA [4] USA 14-16 Argentina [5] Argentina
Jäähoki Eicehockey – 3x4 min 3 - 01:01 DINAMO WEB (DIW) Esports 6-1 W1ld Beast (WBT) Esports
Jäähoki Valgevene karikas 1 - 08:12 HC Lokomotiv Orsha [3] HC Lokomotiv Orsha 0-0 Metallurg Zhlobin [1] Metallurg Zhlobin
Jäähoki Klubide sõpruskohtumised (Regulation Only) 3 - 08:14 Tolpar U20 Tolpar U20 5-1 MHC Dynamo Moscow U20 MHC Dynamo Moscow U20
Käsipall Klubide sõpruskohtumised 15:54 Elverum Elverum 9-6 Notteroy Notteroy
Tennis ITF M25 Champaign 0-0 Ben Shelton 0-0 Gijs Brouwer
Tennis Challenger Trieste [328] Thiago A Tirante 0-0 Tomas Martin Etcheverry [166]
Tennis WTA Cluj-Napoca 15-40 [299] Katerina Stewart 0-0 Irina Fetecau [247]
Tennis WTA Concord [407] Sophie Chang 0-1 Mona Barthel [212]
Tennis WTA Concord 15-30 [209] Robin Anderson 1-0 Catherine Harrison [310]
Tennis Challenger – Liberec Matthew Donald 1-1 Rudolf Molleker
Tennis WTA Charleston 0-30 [229] Jamie Loeb 1-0 Varvara Lepchenko [152]
Tennis WTA Cluj-Napoca 15-30 [264] Alexandra Cadantu 5-2 Lucrezia Stefanini [248]
Tennis WTA Cluj-Napoca 0-0 [207] Paula Ormaechea 5-3 Valentini Grammatikopoulou [267]
Tennis ITF W15 Knokke 0-0 Lucie Nguyen Tan 3-6,5-5 Selena Janicijevic
Tennis Challenger – Liberec 15-15 [98] David Vega Hernandez 6-3,3-6,0-0 Thomaz Bellucci [326]
Tennis Challenger – Liberec [387] Denis Yevseyev 6-4,2-6,0-0 Franco Agamenone [330]
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - naised 0-0 Victoria Rodriguez 6-4,1-2 Sarah Hamner
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - naised 0-0 Sabina Machalova 6-1,3-2 Sankavi Gownder
Tennis ITF M25 Bolzano Christian Fellin 7-5,2-1 Moritz Trocker
Tennis ITF M25 Bolzano 40-30 Horst Rieder 6-1,3-4 Gabriele Camilli
Tennis ITF M25 Bolzano 0-0 Tobias Kirchlechner 1-6,1-6 Dominique Graf
Hobuste võiduajamine Chester 08/01 14:15 Chester (4. jooks) View
Hobuste võiduajamine La Teste De Buc 08/01 14:13 La Teste De Buch (1. jooks) View
Hobuste võiduajamine Dusseldorf 08/01 13:58 Düsseldorf (6. jooks) View
Hobuste võiduajamine Turffontein (SA 08/01 13:56 Turffontein (LAV) (7. jooks) View
Hobuste võiduajamine Clairefontaine 08/01 13:56 Clairefontaine (5. jooks) View
Hobuste võiduajamine Galway 08/01 13:51 Galway (4. jooks) View
Kriket The Hundred 08/01 13:30 London Spirit - naised 33/2 Southern Brave - naised
Kriket The Hundred 08/01 13:30 Birmingham Phoenix ,106/2 Trent Rockets
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Northants Northants ,63/4 Derbyshire Derbyshire
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Essex Essex 71/1,158 All Out Kent Kent
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Sussex Sussex ,218/8 Gloucestershire Gloucestershire
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Somerset Somerset View Yorkshire Yorkshire
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Nottinghamshire Nottinghamshire 61/1,144 All Out Leicestershire Leicestershire
Kriket One Day Match 08/01 10:00 Hampshire Hampshire 162 All Out,16/1 Lancashire Lancashire
Hurtade võiduajamine Kinsley 08/01 14:26 Kinsley (6. jooks) View
Hurtade võiduajamine Mullingar 08/01 14:18 Mullingar (2. jooks) View
Liiduragbi Šotimaa Super6 80:20 Ayrshire Bulls 21-26 Watsonians
Gaeli sport All-Ireland Ladies Football 54:40 Armagh Ladies 0.13(13)-3.14(23) Meath Ladies
Saalijalgpall Brasiilia Liga Nacional de Futsal 18:00 Assoeva Assoeva 0-0 Carlos Barbosa Carlos Barbosa
Saalijalgpall Argentina Primera A Women 03:45 Nueva Estrella - naised 0-3 Racing Club – naised
Lauatennis Ukraina TT Cup Vadim Gerashenko 0-0 Viktor Milishcuk
Lauatennis Ukraina TT Cup Yevhenii Omitsynskyi 0-0 Adam Krasutskyi
Lauatennis Ukraina TT Cup Andrii Baklykov 0-0 Anatolii Lievshin
Lauatennis Liga Pro Aleksandr Golyshev 6-10 Konstantin Nosov
Lauatennis Setka Cup 11-6 Ihor Emets 1-1 Vladimir Andrievskiy
Lauatennis Liga Pro Pavel Pinkovskii 6-6 Semyon Korolev
Lauatennis Setka Cup Women 11-8 Aniuta Muliarchuk 5-8 Olha Panchyshyn
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-8 Oleksandr Levadnyi 0-0 Serhii Hohenko
Lauatennis Ukraina TT Cup 6-11,11-9 Sergey Filatov 4-8 Mykola Lytvynenko
Lauatennis Setka Cup 10-12,11-3,5-11 Oleksandr Buberenko 0-0 Oleksandr Lysenko
Lauatennis Setka Cup 7-11,11-8,11-9 Stepan Grygorenko 4-0 Valerii Shepil
Lauatennis Setka Cup Jonas Kulveit 9-8 Dominik Horak
Lauatennis Liga Pro 8-11,7-11,12-10 Vladimir Nemashkalo 3-0 Ivan Pandur
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 4-11,11-13 Petr Silhan 3-3 Jan Zajicek
Lauatennis Setka Cup Women 6-11,11-7,11-6,8-11 Olena Kutkova 7-8 Romana Faflei
Rannavõrkpall German Beach Tour - Berliin Reinhardt/Sievers 5-3 Pfretzschner/Sowa
Rannavõrkpall FIVB Ljubljana – naised Van Driel, E./van Driel, M. 17-14 Scampoli/Bianchin
Rannavõrkpall Venemaa meistrivõistlused Myskiv/Markov 19-16 Bakhnar/Samoday
E-sport LOL - LCL Summer 08:13 Vega Squadron Vega Squadron 0-0 CrowCrowd
E-sport LOL - TCL Summer 08:01 Galakticos 0-0 SuperMassive Blaze SuperMassive Blaze
E-sport DOTA2 - Champions League -1:-30 Unique 1-1 Nemiga