Live Scores

Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 00' Juventus (stdm) Esports View AC Milan (PhoeniX) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 00' Atalanta (Walker) Esports View Roma (BiZzoN_98) Esports
Jalgpall Saksa Landespokal 01' VfB Eichstätt VfB Eichstätt 0-0 FC Ingolstadt FC Ingolstadt
Jalgpall Rahvusvaheline kohtumine 03' Senegal Senegal 0-0 Iraan Iraan
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 05' Dortmund (Boki) Esports 0-1 Barcelona (Gabiigol) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 05' Man City (Peja) Esports 1-3 A.Madrid (Buyuk) Esports
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' A.Madrid (Lio) Esports 2-1 Porto (val) Esports
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' Tottenham (Rafa) Esports 0-0 Dortmund (tommy) Esports
Jalgpall Hondurase reservide liiga 08' CD Olimpia - reservid 0-0 Lobos UPNFM - reservid
Jalgpall Türgi karikas 09' Balıkesirspor Balıkesirspor 0-0 Hacettepe SK Hacettepe SK
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 10' Inter (AlBack) Esports 0-0 Roma (BiZzoN_98) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 10' Juventus (stdm) Esports 1-1 Atalanta (Walker) Esports
Jalgpall Inglismaa Development League 2 36' Watford U21 [10] Watford U21 0-0 Charlton U21 [3] Charlton U21
Jalgpall Argentina Reserve League 37' [3] Newell's - reservid 0-0 Unión de Santa Fe - reservid [18]
Jalgpall Argentina Reserve League 37' [8] Defensa y Justicia - reservid 0-0 Platense - reservid [22]
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 37' Saksamaa U19 [1] Saksamaa U19 0-0 Slovakkia U19 [2] Slovakkia U19
Jalgpall Portugali U19 liiga 39' Maritimo U19 [11] Maritimo U19 2-0 Casa Pia AC U19 [10] Casa Pia AC U19
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 39' Bulgaaria U19 [2] Bulgaaria U19 0-0 Türgi U19 [1] Türgi U19
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 39' Belgia U19 [2] Belgia U19 0-0 Hispaania U19 [1] Hispaania U19
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 40' Luksemburg U19 [3] Luksemburg U19 1-0 Aserbaidžaan U19 [4] Aserbaidžaan U19
Jalgpall Horvaatia karikas 40' NK Borinci Jarmina 0-3 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Jalgpall Põhja-Makedoonia liiga - naised 51' ZFK AS Junajted Struga - naised 3-2 ŽFK Shkëndija - naised
Jalgpall Itaalia Serie D 51' ASD Villafranca ASD Villafranca 0-0 Legnago Salus Legnago Salus
Jalgpall Rumeenia karikas 55' CS Soimii Lipova CS Soimii Lipova 1-1 FC Buzău FC Buzău
Jalgpall U20 rahvusvaheline 64' Poola U20 Poola U20 3-1 Portugal U20 Portugal U20
Jalgpall Argentina Reserve League 76' [7] CA Independiente - reservid 1-1 Arsenal de Sarandí - reservid [17]
Jalgpall Šoti Reserve Cup 78' Hibernian – reservid 0-4 Dundee - reservid
Jalgpall Rahvusvaheline kohtumine 79' Indoneesia Indoneesia 1-1 Curaçao Curaçao
Jalgpall Jordaania 1. divisjon 79' Amman FC [8] Amman FC 2-1 Al-Ahli Amman [4] Al-Ahli Amman
Jalgpall Šoti Reserve Cup 79' Kilmarnock - reservid Kilmarnock - reservid 2-0 Partick – reservid
Jalgpall Aafrika rahvuste karikas U23 – kval 80' Rwanda U23 3-0 Liibüa U23
Jalgpall Šoti Reserve Cup 80' Hamilton – reservid Hamilton – reservid 1-3 Queen of South – reservid Queen of South – reservid
Jalgpall Läti Virsliga 81' Rīgas FS [3] Rīgas FS 2-1 BFC Daugavpils [7] BFC Daugavpils
Jalgpall Uruguay reservide liiga 81' Defensor Sporting - reservid 0-2 Boston River – reservid
Jalgpall Argentina Reserve League 81' Deportivo Laferrere Reserves Deportivo Laferrere Reserves 0-1 El Porvenir - reservid
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 81' Leedu U19 [4] Leedu U19 0-1 Läti U19 [2] Läti U19
Jalgpall Itaalia Serie D 81' Aprilia Aprilia 0-2 Sorrento Sorrento
Jalgpall Jordaania 1. divisjon 81' Ittihad Al-Ramtha [2] Ittihad Al-Ramtha 0-1 Al-Tora [9] Al-Tora
Jalgpall Itaalia Serie D 82' FC Vado FC Vado 1-0 Chieri 1955 Chieri 1955
Jalgpall Rumeenia karikas 83' FC Ripensia Timișoara FC Ripensia Timișoara 0-3 FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
Jalgpall Euroopa U19 meistrivõistlused, kval 83' Rumeenia U19 [2] Rumeenia U19 2-0 Austria U19 [1] Austria U19
Jalgpall Šoti Reserve Cup 84' Ayr – reservid 3-3 Motherwell – reservid Motherwell – reservid
Jalgpall Inglismaa Development League 2 86' Barnsley U21 [9] Barnsley U21 1-1 Peterborough U21 [8]
Jalgpall Itaalia Serie D 86' US Corticella 1-2 Mezzolara Mezzolara
Jalgpall Türgi karikas 115' Somaspor Somaspor 2-1 Efeler 09
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 1 - 03:36 LA Lakers (BRADY) Esports 2-2 PHI 76ers (PK) Esports
Korvpall Bahrain Premier League 1 - 03:54 Al Manama 11-6 Nuwaidrat
Korvpall Hispaania ACB Supercopa 1 - 07:39 Sigortam.net [1] Sigortam.net 2-8 Samsunspor [2]
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 2 - 01:01 BOS Celtics (AM) Esports 31-36 MIL Bucks (THA KID) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 3 - 02:49 DAL Mavericks (tapachan) Esports 51-24 MIN Timberwolves (RINT) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 3 - 00:19 NO Pelicans (yangrainmaker) Esports 50-36 BOS Celtics (Resarke) Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 4 - 02:31 BOS Celtics (SENSEI) Esports 52-42 PHX Suns (Dragon) Esports
Korvpall FIBA Europe Cup 2 - 04:05 Kalev/Cramo Kalev/Cramo 40-32 Cedevita Junior
Korvpall Filipiinide MPBL 3 - 00:32 GenSan Warriors 54-49 San Juan Knights Go for Gold
Korvpall Brasiilia LDB U22 4 - 01:04 Cerrado Basquete LDB U22 61-71 Sao Jose LDB U22
Jäähoki Tšehhi Extraliga 1 - 20:00 HC Kometa Brno [10] HC Kometa Brno 0-0 HC Ocelari Trinec [12] HC Ocelari Trinec
Jäähoki Kasahstani lahtised MV 3 - 20:00 Gornjak Rudnõi [10] Gornjak Rudnõi 2-2 Ertis Pavlodar [11] Ertis Pavlodar
Jäähoki Kasahstani lahtised MV 3 - 17:48 Nomad Nur-Sultan [9] Nomad Nur-Sultan 1-1 HC Saryarka [1] HC Saryarka
Jäähoki Kasahstani lahtised MV 3 - 20:00 Kulager [4] Kulager 0-0 Torpedo Ust-Kamenogorsk [8] Torpedo Ust-Kamenogorsk
Tennis ITF W25 Otočec 4-5 Laura Svatikova 6-6 Ya Yi Yang
Tennis ITF W15 Monastir – NP 0-0 Dal/Zhabrailova 0-0 Jiang/Liu
Tennis WTA Parma 0-0 Matilde Paoletti 0-0 Gabriela Lee
Tennis ITF M25 Santa Margherita 15-0 Andrea Guerrieri 0-0 Leonardo Malgaroli
Tennis Challenger Orleans – MP 0-0 Jebens/Tsitsipas 0-1 Fils/Mayot
Tennis UK Pro League - naised 30-0 Jizel M S Fernandes 0-0 Jessica Matthews
Tennis Challenger – Orleans 30-0 [354] Ulises Blanch 2-0 Norbert Gombos [98]
Tennis WTA Parma - NP 15-0 Fomina-Klotz/Selekhmeteva 2-3 Babos/Kulikov
Tennis ITF M25 Falun 30-40 [426] Simon Freund 3-0 Henri Squire [313]
Tennis ITF M15 Monastir – MP 30-40 Frawley/Negritu 6-1,1-0 Hermassi/Labbene
Tennis ITF W15 Cancún 0-30 Ana Maria Becerra 3-3 Louise Kwong
Tennis ITF M15 Forbach 0-30 Leopold Zima 3-3 Theo Papamalamis
Tennis ITF M15 Forbach – MP 0-0 Faure/Lestir 5-2 De Carvalho/Ramiaramanana
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh – MP 15-0 Martinez/Rudan 3-5 Rossi/Vatteroni
Tennis Challenger Lisbon 30-30 [201] Nicolas Moreno De Alboran 2-4 Franco Agamenone [145]
Tennis ITF W15 Cancún 30-30 Kaitlin Quevedo 4-0 Kirsten-Andrea Weedon
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh – MP 0-0 Liaonenka/Zgirovsky 2-6,2-0 Heaney-Secord/Leo Vithoontien
Tennis Challenger – Buenos Aires 40-A [265] Mariano Navone 4-1 Felipe M R Alves [143]
Tennis Challenger Lisbon 30-40 [60] Pedro Cachin 2-6,1-0 Gastao Elias [209]
Tennis ATP Tel Aviv 0-0 [382] Cem Ilkel 4-6,1-0 Sebastian Korda [44]
Tennis ITF M25 Falun 0-15 Benjamin Hannestad 1-6,1-1 Jonathan Mridha
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh – MP 0-0 Chen Lin/Zheng 6-6 Luck/Wyk
Tennis ITF W15 Monastir – NP 30-15 Shi/Zakharova 6-2,4-1 Mallela Sreenath/Tatavarthy
Tennis ITF M15 Sabadell – MP 40-0 Bresciani/G Alviani 5-7,0-2 Beaupain/Morillo
Tennis ATP Sofia 40-30 [292] Mirza Basic 6-3,2-3 Nuno Borges [93]
Tennis ITF W25 Lissabon 0-0 Andrea Lazaro Garcia 6-1,5-1 Sevil Yuldasheva
Tennis ITF M25 Falun 0-0 Yannik Steinegger 6-3,4-0 Eldin Nokic
Tennis Challenger – Buenos Aires 0-0 [212] Facundo D Acosta 4-6,1-0 Carlos Sanchez Jover [378]
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh – NP 15-0 Che/Yang 4-6,1-4 Kostic/Paukstyte
Tennis ITF M15 Prostějov 15-40 Milos Karol 2-6,1-3 Tim Handel
Tennis Challenger Charleston 40-40 [491] Strong Kirchheimer 1-6,0-5 Leandro Riedi [264]
Tennis ITF M15 Prostějov 15-0 Jan Kupcic 5-5 Maxim Mrva
Tennis Challenger – Buenos Aires 0-0 [500] Ignacio Monzon 7-5,0-0 Juan Bautista Otegui [447]
Tennis ITF M15 Prostějov 0-0 Michael Agwi 5-5 Jiri Jenicek
Tennis Challenger Charleston 0-0 [207] Mitchell Krueger 5-7,0-1 Paul Jubb [220]
Tennis ITF M15 Prostějov 30-40 Felix Gill 6-4,0-2 Emilien Voisin
Tennis Challenger Charleston 40-A [304] Nicolas Mejia 6-1,2-2 Dominic Stephan Stricker [130]
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh – NP 30-30 Roselli/Zhang 1-6,5-4 Bestetti/Cavelli
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh – NP 0-0 La Cerra/Pochtovyk 7-5,2-6,0-0 Mohamed/Refaat
Tennis ATP Tel Aviv 0-0 [75] Jeffrey John Wolf 3-6,2-6 Emil Ruusuvuori [54]
Tennis ITF M15 Monastir 30-15 Aziz Ouakaa 6-4,2-3 Gabriel Debru
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Maik Steiner 6-1,3-5 Tao Mu
Tennis ITF W25 Lissabon 0-30 Francesca Di Lorenzo 7-5,0-0 Tatiana Pieri
Tennis ITF W60 San Sebastián 2-3 [199] Sinja Kraus 6-3,6-6 Guiomar Maristany Zuleta De Reales [341]
Tennis UK Pro League 0-0 Oscar Weightman 6-4,1-1 Ivan Denisov
Tennis Challenger Lisbon 0-0 [184] Riccardo Bonadio 6-4,1-6,0-0 Luca Van Assche [289]
Tennis WTA Tallinn - NP 0-0 Cristian/Heisen 7-6,3-6,0-0 Bencic/Flipkens
Tennis ITF W25 Santa Margherita 15-0 Virginia Ferrara 4-4 Anna Klasen
Tennis ITF W25 Santa Margherita 15-15 Federica Bilardo 1-4 Dalila Spiteri
Tennis WTA Tallinn 40-30 [87] Xinyu Wang 3-6,6-1,3-4 Beatriz Haddad Maia [15]
Tennis ITF M25 Falun 0-0 Kody Pearson 6-7,6-1,4-4 Lucas Renard
Tennis ITF W25 Santa Margherita 0-0 Chantal Sauvant 7-6,2-1 Valeriia Olianovskaia
Tennis ITF W25 Santa Margherita 15-0 Leonie Kung 2-3 Polina Leykina
Hobuste võiduajamine Ayr 09/27 15:04 Ayr (5. jooks) View
Hobuste võiduajamine Sedgefield 09/27 14:55 Sedgefield (5. jooks) View
Hobuste võiduajamine Turffontein (SA 09/27 14:45 Turffontein (8. jooks) View
Hobuste võiduajamine Cork 09/27 14:45 Cork (5. jooks) View
Hobuste võiduajamine Southwell 09/27 14:36 Southwell (4. jooks) View
Hobuste võiduajamine Vincennes 09/27 14:35 Vincennes (1. jooks) View
Hobuste võiduajamine Compiegne 09/27 14:21 Compiegne (6. jooks) View
Hobuste võiduajamine Vincennes 09/27 14:01 Vincennes (1. jooks) View
Kriket Legends League Cricket 09/27 14:00 Bhilwara Kings 100/0 Gujarat Giants
Kriket Kriket 09/27 14:00 Barbados Royals Barbados Royals 56/1 Guyana Amazon Warriors Guyana Amazon Warriors
Kriket UAE vs Bangladesh - Twenty20 09/27 14:00 AÜE ,68/2 Bangladesh
Kriket Kriket 09/27 14:00 Inglismaa - gegends 50/0 Austraalia legendid
Kriket T10 09/27 13:30 France 65 All Out,22/1 Luksemburg
Kriket CC Div 1 09/26 09:30 Lancashire Lancashire 512 All Out,96/4 Surrey Surrey
Kriket CC Div 1 09/26 09:30 Warwickshire Warwickshire 246/4 Hampshire Hampshire
Hurtade võiduajamine Hove 09/27 14:48 Hove (6. jooks) View
Hurtade võiduajamine Sunderland 09/27 14:44 Sunderland (6. jooks) View
Hurtade võiduajamine Monmore 09/27 14:38 Monmore (7. jooks) View
Hurtade võiduajamine Sunderland 09/27 14:26 Sunderland (6. jooks) View
Snuuker British Open 2022 09/27 14:10 Craig Steadman 1-0 Ben Mertens
Snuuker British Open 2022 09/27 13:55 Mark Selby 0-1 Mark Joyce
Snuuker British Open 2022 09/27 13:35 John Higgins 0-2 Yuan Sijun
Saalijalgpall Futsali Aasia meistrivõistlused 03:08 Iraak Iraak 2-1 Tai Tai
Lauatennis Setka Cup Denys Pesternikov 0-0 Andrii Baklykov
Lauatennis Setka Cup Oleksandr Seliuchenko 9-9 Viktor Yevtodii
Lauatennis Setka Cup 11-4 Oleksii Krutko 0-0 Anton Molochko
Lauatennis Setka Cup 11-4,11-5 Andrii Vasylets 0-1 Ihor Torhachov
Lauatennis Setka Cup – naised 5-11,7-11 Olena Pentiuk 1-0 Oleksandra Tsiupko
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 6-11,8-11 Marek Cejka 0-0 Ludek Pelikan
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 12-10 Tomas Nohejl 7-6 Ales Sucharda
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 11-5,11-8 Oskar Spacek 0-0 Martin Nemec
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 12-10 Roman Hudeczek 0-6 Borek Moravec
Lauatennis TT Elite Series 4-11,11-9 Josef Braun 0-0 Antoni Witkowski
Lauatennis Setka Cup 5-11,11-7 Bohdan Nazar 2-10 Mykhailo Hlaholev
Lauatennis Setka Cup 11-13,7-11,11-5 Yurii Kurishchenko 1-0 O Hryho Kovalchuk
Lauatennis TT Cup 8-11,11-4,10-12,11-3 Pavel Cibik 5-4 Radek Libovicky
Lauatennis Setka Cup 9-11,9-11,11-2,11-4 Oldrich Motycka 8-4 Milan Cuba
E-sport DOTA2 – BTS Pro Series SEA 27:37 Army Geniuses 0-0 Hokori
E-sport CS:GO – ESL Pro League 01:11 Team Liquid 12-13 Fnatic