Show Esports

Live Scores

Võrkpall Hiina meistrivõistlused 25-16,25-19 Fujian 0-0 Henan
Pesapall Mehhiko LMB 06/21 02:00 Saltillo Saltillo 9-7 Jalisco
Pesapall Mehhiko LMB 06/21 02:00 Mexico City Mexico City 0-1 Veracruz
Tennis ITF M25 Changwon - MP 30-40 Shin/Sim 4-3 Imamura/Shin
Tennis ITF M15 Hongkong - MP 15-15 Dev/Kalyanpur 4-6,4-1 Inui/Nishiwaki
Tennis ITF W35 Luzhou 5-4 Viktoria Morvayova 6-6 Yujia Huang
Tennis ITF M25 Changwon A-40 Kenta Miyoshi 3-6,0-3 Edward Winter
Tennis ITF W35 Taipei - NP 0-40 Cabrera/Da Silva Fick 5-3 Shimizu/Yamazaki
Tennis ITF W35 Taipei - NP 15-15 Kozaki/Matsuda 6-2,0-1 Lee/Wu
Hobuste võiduajamine KOR Busan 06/21 07:35 Busan - 6. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Urawa 06/21 07:35 Urawa - 9. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Urawa 06/21 07:00 Urawa - 9. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Kasamatsu 06/21 06:45 Kasamatsu - 9. jooks View
Hobuste võiduajamine KOR Busan 06/21 06:40 Busan - 6. jooks View
Kriket Sri Lanka - naised vs Lääne-India - naised - 3. ODI 06/21 04:30 Sri Lanka - naised 150/3 Lääne-India - naised
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 06/21 07:47 Bendigo - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 06/21 07:44 The Gardens - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Murray Brid 06/21 07:32 Murray Bridge - 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 06/21 07:28 Bendigo - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 06/21 07:25 The Gardens - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Murray Brid 06/21 07:14 Murray Bridge - 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 06/21 07:09 Bendigo - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 06/21 07:06 The Gardens - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ipswich 06/21 06:58 Ipswich - 5. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Murray Brid 06/21 06:55 Murray Bridge - 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Hatrick 06/21 06:51 Hatrick - 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 06/21 06:50 Bendigo - 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 06/21 06:47 The Gardens - 9. jooks View
Golf KLM Open 06/20 05:30 KLM Open View
Saalijalgpall Matšid - 2 x 20 min 12:04 Elano FC Tuban 0-0 Estrella IFC Sidoarjo
Lauatennis Setka Cup Hryhorii Prokopenko 0-0 Mykola Antikuz
Lauatennis TT Cup Filip Marat 0-0 Martin Dolezal
Lauatennis TT Elite Series Kacper Petas 0-0 Maksymilian Miastowski
Lauatennis Setka Cup Andrii Derevianko 0-0 Oleksii Nadporozhskyi
Lauatennis TT Cup David Mutl 0-0 Zdenek Bulin
Lauatennis TT Elite Series Josef Braun 0-0 Szymon Kolasa
Lauatennis Setka Cup Lukas Adam 0-0 Petr Milek
Lauatennis Setka Cup 3-11,11-13 Oleh Chulanov 0-2 Oleksandr Hainovskyi
Lauatennis Setka Cup 6-11,8-11 Vladyslav Stukalov 0-0 Dmytro Kunchurov
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 11-8,5-11,3-11,11-6 Michal Regner 0-0 Jan Svoboda
Lauatennis TT Star Series 9-11,11-9,12-10 Jakub Kaucky 1-0 Simon Belik
Lauatennis Setka Cup 11-6,8-11,11-3,7-11 Matej Mezera 0-0 Zdenek Vasatko
Lauatennis Setka Cup 8-11,11-8 Serhii Chuhai 8-4 Andrii Lushchyk
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 4-11,11-5,8-11 Patrik Jokiel 8-8 Jan Przybyla
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 17-15,11-9 Stepan Prazak 7-6 Karel Pesek
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 3-11,11-6,4-11,11-9 Lubor Sulava 3-2 Jan Pleskot
Lauatennis TT Cup 5-11,11-8,11-7,4-11 Jan Framberk 10-9 Gustav Lomsky
Lauatennis Setka Cup 11-6,6-11,11-9,11-13 Lukas Rulc 3-2 Pavel Rochowanski
Sulgpall Kaohsiung veteranid MP Erwiansyah/Hutomo 15-20 Chang/Chen
Sulgpall Kaohsiung veteranid MP 16-21 He/Huang 0-2 Low/Ng
Sulgpall Kaohsiung veteranid 21-17,11-21 Kai Cheng 10-5 Alwi Farhan
Sulgpall Kaohsiung veteranid naised Komang A C Dewi 0-0 Ester Wardoyo
Rannavõrkpall Beach Pro Tour Geneva Datsiuk/Likhatskyi 20-13 Opsahl/Nilsen
Rannavõrkpall Beach Pro Tour Messina - naised Niederhauser/Kernen 16-20 Orsi Toth/Cali
Rannavõrkpall Beach Pro Tour Ios Schnetzer/Petutschnig 14-16 Elazar/Day
Rannavõrkpall Beach Pro Tour Ios 21-15 Tzioumakas/Papadimitriou 5-8 Klasnic/Kolaric
E-sport CS2 - EsportsBattle 01:55 Purple Haze 0-0 NightRaid
E-sport Honor of Kings - KPL - suvehooaeg 09:58 Royal Never Give Up Royal Never Give Up 1-0 Titan King's Legion