01/27 14:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Lada – naised
[3]
|
W |
28-24
|
01/20 15:00 |
- |
[9]
AGU-Adyif – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
19-29
|
12/17 16:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Alisa Ufa – naised
[12]
|
W |
35-25
|
11/11 16:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Kuban Krasnodar – naised
[6]
|
W |
36-33
|
11/03 16:30 |
- |
[4]
Moskva CSKA – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
25-26
|
10/29 17:00 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Astrahanochka Women
[2]
|
W |
27-22
|
10/21 15:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Rostov-Don – naised
[3]
|
W |
22-28
|
10/14 16:30 |
- |
[3]
Rostov-Don – naised
v
AGU-Adyif – naised
[8]
|
W |
37-19
|
09/22 15:00 |
- |
[6]
Stavropolye – naised
v
Rostov-Don – naised
[2]
|
W |
25-32
|
09/16 16:30 |
- |
[2]
Rostov-Don – naised
v
Dinamo Volgograd – naised
[10]
|
W |
33-21
|
09/09 16:30 |
- |
[3]
Rostov-Don – naised
v
Universitet Izhevsk – naised
[12]
|
W |
40-15
|
08/27 16:30 |
- |
[4]
Rostov-Don – naised
v
Stavropol - naised
[5]
|
W |
38-28
|
08/22 14:00 |
- |
Zvezda Zvenigorod – naised
v
Rostov-Don – naised
|
W |
24-32
|
03/02 13:00 |
- |
[12]
Moskva Lutš-RGSU – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
15-31
|
02/25 16:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Lada – naised
[2]
|
D |
31-31
|
02/14 14:30 |
- |
[6]
Astrahanochka Women
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
30-32
|
02/12 14:00 |
- |
[8]
Dinamo Volgograd – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
15-31
|
02/05 16:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Alisa Ufa – naised
[11]
|
W |
29-15
|
01/29 16:30 |
- |
Rostov-Don – naised
v
Kuban Krasnodar – naised
|
W |
34-20
|
01/18 13:00 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Moskva CSKA – naised
[3]
|
W |
32-28
|
01/13 16:00 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Universitet – naised
[9]
|
W |
42-16
|
01/09 15:00 |
- |
[10]
AGU-Adyif – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
20-39
|
01/08 13:00 |
- |
[6]
Kuban Krasnodar – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
24-32
|
01/04 13:00 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Stavropolye – naised
[7]
|
W |
42-28
|
11/12 16:30 |
- |
[3]
Moskva CSKA – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
20-25
|
11/06 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
20-27
|
10/30 16:00 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Astrahanochka Women
[7]
|
W |
30-19
|
10/22 16:00 |
- |
[6]
Zvezda Zvenigorod – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
23-36
|
10/02 15:00 |
- |
[4]
Stavropolye – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
W |
31-36
|
09/19 16:45 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
AGU-Adyif – naised
[11]
|
W |
45-16
|