02/27 12:00 |
1 |
[4]
Nadežda Orenburg – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
50-88
|
02/20 08:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Novosibirski Dinamo – naised
[5]
|
W |
93-57
|
01/26 11:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Sparta & K Vidnoe – naised
[5]
|
W |
93-37
|
01/23 08:00 |
1 |
[12]
Spartak Noginsk – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
40-112
|
01/16 08:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Moskva Dinamo – naised
[9]
|
W |
111-56
|
01/09 14:00 |
1 |
[11]
Rostovi oblasti Peresvet – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
43-92
|
01/06 08:00 |
1 |
[2]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Samara – naised
[10] |
W |
97-77
|
12/18 11:00 |
1 |
[1]
Kurski Dinamo – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[2]
|
W |
53-88
|
12/11 12:00 |
1 |
[2]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
MBA Moskva – naised
[3]
|
W |
95-70
|
12/05 15:30 |
1 |
[4]
Nika Syktyvkar – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[2]
|
W |
65-108
|
11/28 12:00 |
1 |
[2]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Nadežda Orenburg – naised
[8]
|
W |
80-59
|
11/21 07:00 |
1 |
[10]
Novosibirski Dinamo – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[2]
|
W |
57-109
|
11/18 14:00 |
1 |
[2]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Enisey Krasnoyarsk – naised
[5]
|
W |
76-44
|
10/31 13:00 |
1 |
[10]
Sparta & K Vidnoe – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[5]
|
W |
46-87
|
10/25 14:00 |
1 |
[4]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Spartak Noginsk – naised
[12]
|
W |
95-43
|
10/17 12:00 |
1 |
[6]
Moskva Dinamo – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[3]
|
W |
58-91
|
10/10 12:00 |
1 |
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Rostovi oblasti Peresvet – naised
|
W |
93-50
|
10/03 14:00 |
1 |
Samara – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
|
W |
57-94
|
04/27 16:00 |
1 |
[2]
Kurski Dinamo – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
71-90
|
04/24 12:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Kurski Dinamo – naised
[2]
|
W |
90-73
|
04/23 14:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Kurski Dinamo – naised
[2]
|
W |
89-81
|
04/10 16:00 |
2 |
[5]
Nika Syktyvkar – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
49-95
|
04/06 14:00 |
2 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Nika Syktyvkar – naised
[5] |
W |
95-72
|
03/28 12:00 |
3 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Sparta & K Vidnoe – naised
[8]
|
W |
103-48
|
03/23 15:00 |
3 |
[8]
Sparta & K Vidnoe – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[1]
|
W |
74-85
|
03/11 14:00 |
1 |
[1]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Kurski Dinamo – naised
[2]
|
W |
79-70
|
03/04 14:00 |
1 |
[4]
Nadežda Orenburg – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[2]
|
W |
54-85
|
02/28 12:00 |
1 |
[2]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
Sparta & K Vidnoe – naised
[8]
|
W |
104-48
|
02/20 11:00 |
1 |
[6]
Enisey Krasnoyarsk – naised
v
UMMC Ekaterinburg – naised
[2]
|
W |
66-105
|
02/14 12:00 |
1 |
[3]
UMMC Ekaterinburg – naised
v
MBA Moskva – naised
[4]
|
W |
91-61
|