12/26 12:00 |
- |
[2]
Astrahanochka Women
v
Lada – naised
[5]
|
W |
28-33
|
12/23 14:30 |
- |
[4]
Moskva CSKA – naised
v
Lada – naised
[5]
|
L |
30-23
|
12/21 16:00 |
- |
[11]
Moskva Lutš-RGSU – naised
v
Lada – naised
[5]
|
W |
19-39
|
11/20 14:00 |
- |
[9]
Dinamo Volgograd – naised
v
Lada – naised
[5]
|
W |
20-26
|
11/17 15:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Universitet Izhevsk – naised
[7]
|
W |
31-18
|
10/27 16:00 |
- |
Moskva Lutš-RGSU – naised
v
Lada – naised
|
- |
Postponed
|
10/21 15:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Rostov-Don – naised
[3]
|
L |
22-28
|
10/16 15:00 |
- |
[6]
Kuban Krasnodar – naised
v
Lada – naised
[5]
|
W |
22-31
|
10/10 13:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Alisa Ufa – naised
[12]
|
W |
38-16
|
09/26 12:00 |
- |
[8]
AGU-Adyif – naised
v
Lada – naised
[5]
|
W |
23-36
|
09/14 15:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Stavropolye – naised
[8]
|
W |
33-24
|
09/03 13:00 |
- |
[10]
Alisa Ufa – naised
v
Lada – naised
[8]
|
W |
16-29
|
08/27 15:00 |
- |
[5]
Lada – naised
v
Zvezda Zvenigorod – naised
[10]
|
L |
21-22
|
03/04 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Zvezda Zvenigorod – naised
[5]
|
W |
35-27
|
02/25 16:30 |
- |
[1]
Rostov-Don – naised
v
Lada – naised
[2]
|
D |
31-31
|
02/23 11:00 |
- |
[7]
Stavropolye – naised
v
Lada – naised
[2]
|
W |
31-39
|
02/18 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Astrahanochka Women
[6]
|
L |
31-32
|
02/16 13:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Universitet Izhevsk – naised
[10]
|
W |
36-24
|
02/12 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Alisa Ufa – naised
[11]
|
W |
32-18
|
02/05 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Moskva Lutš-RGSU – naised
[12] |
W |
41-23
|
01/29 14:00 |
- |
Universitet – naised
v
Lada – naised
|
W |
24-31
|
01/22 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Dinamo Volgograd – naised
[8]
|
W |
37-23
|
12/24 15:00 |
- |
[10]
AGU-Adyif – naised
v
Lada – naised
[2]
|
W |
19-35
|
12/22 14:00 |
- |
[5]
Kuban Krasnodar – naised
v
Lada – naised
[3]
|
W |
24-29
|
11/13 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
AGU-Adyif – naised
[9]
|
W |
35-23
|
11/06 15:00 |
- |
[2]
Lada – naised
v
Rostov-Don – naised
[1]
|
L |
20-27
|
10/31 13:00 |
- |
[12]
Alisa Ufa – naised
v
Lada – naised
[2]
|
W |
18-30
|
10/18 14:00 |
- |
[8]
Dinamo Volgograd – naised
v
Lada – naised
[2]
|
W |
24-28
|
10/16 14:30 |
- |
[6]
Astrahanochka Women
v
Lada – naised
[3]
|
W |
26-27
|
10/11 15:00 |
- |
[3]
Lada – naised
v
Stavropolye – naised
[2]
|
W |
39-29
|