12/24 13:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Kommunalnik Mogilev – naised
|
W |
3-0
|
12/10 14:30 |
- |
Minchanka Minsk 2 – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
0-3
|
12/03 14:00 |
- |
Kommunalnik Grodno Women
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
1-3
|
11/05 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Minchanka Minsk 2 – naised
|
W |
3-1
|
05/14 13:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
0-3
|
05/07 10:00 |
- |
Minchanka Minsk – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
L |
3-0
|
05/06 14:00 |
- |
Minchanka Minsk – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
L |
3-0
|
04/16 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Zhemchuzhina – naised
|
W |
3-1
|
02/26 13:30 |
- |
Žemtšužina Polesja – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
L |
3-0
|
02/23 15:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Minchanka Minsk 2 – naised
|
W |
3-0
|
02/16 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Kommunalnik MGU - naised
|
W |
3-0
|
01/29 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Kommunalnik GrGU - naised
|
W |
3-0
|
01/26 14:00 |
- |
Minchanka Minsk 2 – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
0-3
|
01/15 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Kommunalnik Mogilev – naised
|
L |
1-3
|
11/27 13:30 |
- |
Žemtšužina Polesja – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
0-3
|
11/20 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Kommunalnik Grodno Women
|
W |
3-0
|
10/30 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Minchanka Minsk 2 – naised
|
W |
3-1
|
10/23 15:00 |
- |
Kommunalnik Mogilev – naised
v
Pribuzhe – naised
|
W |
0-3
|
10/16 13:53 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Žemtšužina Polesja – naised
|
L |
0-3
|
10/09 14:00 |
- |
Kommunalnik Grodno Women
v
Pribuzhie – naised
|
W |
0-3
|
10/08 10:00 |
- |
Kommunalnik Grodno Women
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
0-3
|
04/17 13:00 |
- |
Minchanka Minsk – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
L |
3-0
|
04/15 14:30 |
- |
Pribuzhie – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
0-3
|
04/14 14:30 |
- |
Pribuzhie – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
0-3
|
03/21 11:00 |
- |
Minchanka Minsk 2 – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
W |
2-3
|
03/20 14:00 |
- |
Minchanka Minsk 2 – naised
v
Bresti Pribužje – naised
|
L |
3-1
|
03/14 10:00 |
- |
Pribuzhe – naised
v
Minchanka Minsk 2 – naised
|
W |
3-0
|
03/13 13:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
Minchanka Minsk 2 – naised
|
W |
3-2
|
02/17 14:00 |
- |
Bresti Pribužje – naised
v
RGUOR Minsk Women
|
W |
3-0
|
01/23 13:30 |
- |
Žemtšužina Polesja – naised
v
Pribuzhie – naised
|
W |
0-3
|