12/17 13:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
0-3
|
10/29 13:30 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-0
|
10/28 11:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
W |
2-3
|
10/27 11:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
W |
2-3
|
10/22 15:00 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
3-1
|
10/21 15:00 |
- |
Dynamo Moscow – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
L |
3-0
|
09/19 07:00 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Om-SibGUOR Omsk Women
|
W |
3-0
|
09/18 11:00 |
- |
Yenisey Kras. Naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
W |
1-3
|
09/16 13:30 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Uralotška – naised
|
L |
0-3
|
09/15 09:00 |
- |
Uralochka 2 Urgea – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
L |
3-2
|
09/14 09:00 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Tyumen – naised
|
W |
3-1
|
11/01 12:00 |
- |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
W |
0-3
|
09/13 09:00 |
- |
Sakhalin – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
W |
0-3
|
09/12 13:30 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
L |
1-3
|
09/10 09:30 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Tyumen – naised
|
W |
3-1
|
09/09 11:30 |
- |
Uralochka-NTMK – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
L |
3-1
|
09/08 11:30 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Uralochka 2 Urgea – naised
|
W |
3-1
|
11/03 12:30 |
- |
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
11/02 10:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
L |
3-0
|
11/01 10:30 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
|
L |
3-0
|
09/22 07:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Uralochka UrGEU – naised
|
L |
2-3
|
09/21 10:00 |
- |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
3-2
|
09/19 14:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-2
|
09/18 10:00 |
- |
Tyumen – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
W |
0-3
|
09/17 12:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Severyanka Cherepovec – naised
|
W |
3-0
|
11/04 13:30 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Dynamo Kazan – naised
|
D |
0-0
|
11/03 13:00 |
- |
Primorochka Women
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
3-0
|
11/02 13:00 |
- |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
3-1
|
10/21 12:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Luch Moscow – naised
|
W |
3-1
|
10/20 16:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
3-2
|