04/26 16:00 |
1 |
[2] Nova KBM Branik - naised v Calcit Kamnik - naised
[1]
|
2-3
|
04/25 17:00 |
50 |
[3] GEN-I Volley - naised v SIP Sempeter - naised
[4]
|
3-0
|
04/23 18:00 |
1 |
[1] Calcit Kamnik - naised v Nova KBM Branik - naised
[2]
|
2-3
|
04/22 17:00 |
50 |
[4] SIP Sempeter - naised v GEN-I Volley - naised
[3] |
1-3
|
04/20 18:00 |
1 |
[2] Nova KBM Branik - naised v Calcit Kamnik - naised
[1]
|
2-3
|
04/17 17:00 |
50 |
[3] GEN-I Volley - naised v SIP Sempeter - naised
[4]
|
1-3
|
04/17 17:00 |
1 |
[1] Calcit Kamnik - naised v Nova KBM Branik - naised
[2]
|
3-2
|
03/20 19:30 |
2 |
[4] SIP Sempeter - naised v Calcit Kamnik - naised
[1]
|
1-3
|
03/20 17:00 |
2 |
[3] GEN-I Volley - naised v Nova KBM Branik - naised
[2]
|
0-3
|
03/16 18:00 |
2 |
[1] Calcit Kamnik - naised v SIP Sempeter - naised
[4]
|
3-0
|
03/15 17:00 |
2 |
[2] Branik Maribor - naised v GEN-I Volley - naised
[3] |
3-0
|
03/02 16:00 |
3 |
[4] SIP Sempeter - naised v Luka Koper - naised
[5] |
3-0
|
02/28 19:30 |
3 |
[2] ATK Grosuplje - naised v Calcit Kamnik - naised
[1]
|
0-3
|
02/28 19:00 |
3 |
[5] Luka Koper - naised v SIP Sempeter - naised
[4]
|
0-3
|
02/28 19:00 |
3 |
[6] Ankaran Hrvatini - naised v GEN-I Volley - naised
[3] |
0-3
|
02/28 17:00 |
3 |
[1] Calcit Kamnik II - naised v Nova KBM Branik - naised
[2]
|
1-3
|
02/24 18:00 |
3 |
[1] Calcit Kamnik - naised v ATK Grosuplje - naised
[2] |
3-0
|
02/24 17:00 |
3 |
[2] Nova KBM Branik - naised v Calcit Kamnik II - naised
[1] |
3-1
|
02/24 17:00 |
3 |
[3] GEN-I Volley - naised v Ankaran Hrvatini - naised
[6] |
3-2
|
02/23 19:30 |
3 |
[4] SIP Sempeter - naised v Luka Koper - naised
[5] |
0-3
|
02/17 17:00 |
10 |
[2] ATK Grosuplje - naised v OK Formis - naised
[3]
|
2-3
|
02/17 17:00 |
10 |
[4] OD Krim - naised v Braslovce - naised
[6]
|
3-1
|
02/17 17:00 |
10 |
[3] GEN-I Volley - naised v Luka Koper - naised
[5] |
3-1
|
02/17 17:00 |
10 |
[2] Nova KBM Branik - naised v Calcit Kamnik - naised
[1]
|
0-3
|
02/17 16:00 |
10 |
[4] SIP Sempeter - naised v Ankaran Hrvatini - naised
[6] |
3-2
|
02/17 15:00 |
10 |
[5] ZOK Sentvid - naised v Calcit Kamnik II - naised
[1] |
2-3
|
02/14 19:00 |
9 |
[3] OK Formis - naised v ZOK Sentvid - naised
[5] |
3-1
|
02/14 19:00 |
9 |
[1] Calcit Kamnik - naised v GEN-I Volley - naised
[3] |
3-0
|
02/14 19:00 |
9 |
[5] Luka Koper - naised v SIP Sempeter - naised
[4]
|
3-1
|
02/14 19:00 |
9 |
[6] Ankaran Hrvatini - naised v Nova KBM Branik - naised
[2]
|
0-3
|