Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
RB Leipzig (David) Esports v Napoli (Seagal) Esports
|
|
1-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
A.Madrid (Socrates) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
4-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:45 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:45 |
Hoffenheim (Bruno) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
2-1
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
05/02 11:45 |
Vootele Vaher v Rene Riomar
|
|
0-3
|
|
Sulgpall |
Luxembourg Open - MP - kval |
05/02 11:45 |
Mueller/Yann Orteu v Hermans/Jongen
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
05/02 11:45 |
Pedro Araujo v Elio Jose Ribeiro Lago
|
|
6-3,7-5
|
|
Tennis |
ITF M15 Kuršumlijska Banja |
05/02 11:45 |
Branko Djuric v Peter Fajta
|
|
7-5,3-6,6-1
|
|
Tennis |
WTA Lleida |
05/02 11:45 |
Sofia Kenin v Ashlyn Krueger
|
|
3-6,7-5,5-7
|
|
Tennis |
ITF W15 Kuršumlijska Banja |
05/02 11:45 |
Ziva Falkner v Daria Yesypchuk
|
|
7-6,6-2
|
|
Jäähoki |
U18 World Championship |
05/02 11:45 |
Czech Rep U18 v Slovakia U18
|
|
2-3
|
|
Sulgpall |
Luxembourg Open - kval |
05/02 11:45 |
Patrick Zbinden v Yu See
|
|
2-0
|
|
Sulgpall |
Luxembourg Open - kval |
05/02 11:45 |
Jasper Koppen v Siddharth Pratap Singh
|
|
0-2
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Albion Park |
05/02 11:43 |
Albion Park - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
Nottingham |
05/02 11:41 |
Nottingham (4. jooks) v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:40 |
Juventus (sane4ek8) Esports v AC Milan (KraftVK) Esports
|
|
2-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:40 |
Roma (BlackStar98) Esports v Inter (labotryas) Esports
|
|
2-5
|
|
Sulgpall |
Thomas Cup |
05/02 11:40 |
Kento Momota v Justin Hoh
|
|
View
|
|
Sulgpall |
Thomas Cup |
05/02 11:40 |
Guangzu Lu v Kiran George
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA Lleida - NP |
05/02 11:40 |
Danilina/Neel v Hibino/Wu
|
|
6-3,6-3
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
05/02 11:40 |
Audrey Albie v Alice Rame
|
|
6-2,6-4
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:40 |
Vasiliy Smyk v Oleksandr Mytsyk
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M25 Nottingham |
05/02 11:40 |
Paul Jubb v Enzo Wallart
|
|
home
|
|
Hobuste võiduajamine |
Madrid |
05/02 11:40 |
Madrid (3. jooks) v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Sandown Par |
05/02 11:40 |
Sandown Park - 10. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
Nottingham |
05/02 11:39 |
Nottingham (4. jooks) v
|
|
View
|
|
Hobuste võiduajamine |
Enghien |
05/02 11:38 |
Enghien (5. jooks) v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:38 |
Portugal (dm1trena) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:38 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
1-3
|
|
Hurtade võiduajamine |
Oxford |
05/02 11:38 |
Oxford (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/02 11:36 |
DAL Mavericks (SCORCH) Esports v CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports
|
|
76-77
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Mandurah |
05/02 11:36 |
Mandurah - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
05/02 11:35 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v NY Knicks (Moody) Esports
|
|
89-93
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
05/02 11:35 |
MEM Grizzlies (RINT) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
79-77
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
05/02 11:35 |
Martin Olejnik v Petr David
|
|
3-2
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:35 |
Andrii Nakliutskyi v Viktor Slozka
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya - NP |
05/02 11:35 |
Ounmuang/Ruamrak v Nagata/Okuwaki
|
|
3-6,2-6
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:35 |
Valerii Merzlikin v Volodymyr Bilobrov
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W35 Yecla |
05/02 11:35 |
Anastasia Kulikova v Tamara Kostic
|
|
4-6,3-6
|
|
Lauatennis |
WTT Saudi Smash - naised - kval |
05/02 11:35 |
Dora Madarasz v Anna Wegrzyn
|
|
3-1
|
|
Lauatennis |
WTT Saudi Smash - kval |
05/02 11:35 |
Mizuki Oikawa v Lubomir Pistej
|
|
0-3
|
|
Tennis |
WTA Saint-Malo |
05/02 11:35 |
Peyton Stearns v Taylah Preston
|
|
6-1,3-6,6-1
|
|
Korvpall |
Hiina CBA |
05/02 11:35 |
Xinjiang Flying Tigers v Zhejiang Golden Bulls
|
|
125-90
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Angle Park |
05/02 11:33 |
Angle Park - 9. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
Sheffield |
05/02 11:32 |
Sheffield (3. jooks) v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:30 |
Lyon (Walter) Esports v Lille (Samuel) Esports
|
|
4-0
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:30 |
Marseille (Janis) Esports v Monaco (Iron) Esports
|
|
7-5
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Roma (Jack) Esports v Sporting (Pontiac) Esports
|
|
3-7
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Brighton (Panic) Esports v Bayer 04 (Boris) Esports
|
|
5-1
|
|
Jalgpall |
Serbia U19 liiga |
05/02 11:30 |
Crvena Zvezda U19 v Belgradi Partizan U19
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Copenhagen (Depp) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
3-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
A.Madrid (Socrates) Esports v RB Leipzig (David) Esports
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:30 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Hoffenheim (Bruno) Esports
|
|
6-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/02 11:30 |
Eintracht (Matrix) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
3-2
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
05/02 11:30 |
Blazej Warpas v Kayque Valois
|
|
3-1
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
05/02 11:30 |
Vitezslav Sochurek v Cesta Havrda
|
|
2-3
|
|
E-sport |
CS2 - ESL Pro League |
05/02 11:30 |
BIG v Natus Vincere
|
|
1-2
|
|
E-sport |
CS2 - ESL Pro League |
05/02 11:30 |
Natus Vincere v BIG
|
|
2-1
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:30 |
Oleksandr Syksa v Dmitro Kuzmenko
|
|
3-1
|
|
E-sport |
CS2 - ESL Pro League |
05/02 11:30 |
FlyQuest v BOSS
|
|
2-0
|
|
Lauatennis |
TT Star Series |
05/02 11:30 |
Shayan Siraj v Akash Pal
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
05/02 11:30 |
Milan Longin v Gunar Krauter
|
|
1-3
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
05/02 11:30 |
Ludek Madle v Cesta Havrda
|
|
Cancelled
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
05/02 11:30 |
Zbynek Pagac v Oldrich Vrtal
|
|
1-3
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
05/02 11:30 |
Radim Pokorny v Filip Dusil
|
|
2-3
|
|
Hobuste võiduajamine |
Turffontein (SA |
05/02 11:30 |
Turffontein (SA) (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Hobuste võiduajamine |
JPN Mombetsu |
05/02 11:30 |
Mombetsu - 10. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Filipiinide PBA D-League |
05/02 11:30 |
CEU Scorpions v Marinerong Pilipino - San Beda
|
|
78-56
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Dapto |
05/02 11:30 |
Dapto - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Võrkpall |
Indoneesia Proliga |
05/02 11:30 |
Bogor LavAni v Jakarta STIN BIN
|
|
0-3
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Hobart |
05/02 11:27 |
Hobart - 9. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/02 11:26 |
LA Lakers (KJMR) Esports v BOS Celtics (VEX) Esports
|
|
75-57
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:26 |
Germany (Rus_1995_LAN) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:26 |
England (d1pseN) Esports v Netherlands (Bomb1to) Esports
|
|
1-1
|
|
Hurtade võiduajamine |
Waterford |
05/02 11:26 |
Waterford (12. jooks) v
|
|
View
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
05/02 11:25 |
Sylwester Wloszek v Eryk Skura
|
|
2-3
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Szymon Seroka v Krzysztof Kapik
|
|
3-2
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Kacper Petas v Mateusz Czernik
|
|
3-0
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:25 |
Oleg Gil v Rostyslav Fylypiv
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
05/02 11:25 |
Pavel Benes v Filip Kopecky
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya - NP |
05/02 11:25 |
Boehner/Turkmen v Musetti/Serrano
|
|
6-2,7-5
|
|
Tennis |
ATP Madrid - MP |
05/02 11:25 |
Lammons/Withrow v Behar/Pavlasek
|
|
3-6,6-4,6-10
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek |
05/02 11:25 |
Josip Simundza v Mirza Basic
|
|
3-6,7-5,6-4
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya - NP |
05/02 11:25 |
Gapankova/Panshina v De Stefano/Varul
|
|
2-6,3-6
|
|
Hurtade võiduajamine |
Nottingham |
05/02 11:24 |
Nottingham (4. jooks) v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Albion Park |
05/02 11:24 |
Albion Park - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Mandurah |
05/02 11:21 |
Mandurah - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Võrkpall |
Venemaa Liga Pro |
05/02 11:20 |
Legion-pro v Energy-pro
|
|
3-2
|
|
Sulgpall |
Thomas Cup |
05/02 11:20 |
Shifeng Li v Lakshya Sen
|
|
1-2
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
05/02 11:20 |
Josef Pistora v Vladimir Milata Jnr
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
05/02 11:20 |
Oleksii Nadporozhskyi v Maksym Mrykh
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Kuršumlijska Banja - MP |
05/02 11:20 |
Kelm/Mujakic v Matsuda/Sueoka
|
|
3-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya - MP |
05/02 11:20 |
Alkaya/Ozdemir v Lavizzari/Reymond
|
|
6-2,7-5
|
|
Tennis |
ITF W100 Wiesbaden |
05/02 11:20 |
Irina-Camelia Begu v Simona Waltert
|
|
4-6,6-1,7-6
|
|
Hurtade võiduajamine |
Oxford |
05/02 11:19 |
Oxford (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:18 |
Inter (BlackStar98) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
3-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/02 11:18 |
AC Milan (sane4ek8) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
1-0
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Sandown Par |
05/02 11:18 |
Sandown Park - 10. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
Sheffield |
05/02 11:17 |
Sheffield (3. jooks) v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/02 11:16 |
DAL Mavericks (SPEED) Esports v CLE Cavaliers (TD24) Esports
|
|
62-71
|
|