Premier Padel Mar Del Plata - naised |
05/21 13:00 |
Saiz/Merino v Salazar/Icardo
|
|
0-6,0-6
|
|
CS2 - ESEA Advanced |
05/21 13:00 |
Nexus v Endpoint
|
|
12-10
|
|
CS2 - ESEA Advanced |
05/21 13:00 |
Soda Gaming v Rhyno
|
|
4-13
|
|
CS2 - ESEA Advanced |
05/21 13:00 |
LEON v Entropiq
|
|
13-9
|
|
Klubide sõpruskohtumised - naised |
05/21 13:00 |
Surabaya Fever - naised v HVAA Basketball - naised
|
|
109-34
|
|
ITF W75 Grado WD |
05/21 13:00 |
Aney/Papadakis v Delai/Urgesi
|
|
View
|
|
Challenger - Series TT |
05/21 13:00 |
Alexander Sverdlik v Makoto Nogami
|
|
0-3
|
|
ITF W15 Monastir |
05/21 13:00 |
Diana Demidova v Lamis Alhussein Abdel Aziz
|
|
6-2,6-2
|
|
Setka Cup |
05/21 13:00 |
Yevhenii Honchar v Anton Tur
|
|
3-1
|
|
Türgi Uni Lig |
05/21 13:00 |
Fenerbahce - üliõpilased v Istanbul Gelisim - üliõpilased
|
|
3-0
|
|
Setka Cup |
05/21 13:00 |
Myhailo Levytskii v Serhii Balabei
|
|
2-3
|
|
CS2 - Appolo1 |
05/21 13:00 |
ENCE Academy v Agency Clan
|
|
2-0
|
|
Q School-Event 1 2024 |
05/21 13:00 |
Oliver Sykes v Jake Crofts
|
|
View
|
|
Q School-Event 1 2024 |
05/21 13:00 |
Rodion Judin v Ng On Yee
|
|
View
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 13:00 |
SC Freiburg (Spencer) Esports v AC Milan (val) Esports
|
|
1-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 13:00 |
West Ham (Pele) Esports v Marseille (Cantona) Esports
|
|
5-4
|
|
Q School-Event 1 2024 |
05/21 13:00 |
George Pragnell v Matthew Glasby
|
|
View
|
|
Mosambiigi Mocambola |
05/21 13:00 |
Brera Tchumene v Ferrovario Lichinga
|
|
1-1
|
|
Iraagi liiga |
05/21 13:00 |
Al-Mina''a v Amanat Baghdad
|
|
0-2
|
|
Prantsusmaa lahtised |
05/21 13:00 |
Leandro Riedi v Mikhail Kukushkin
|
|
4-6,3-6
|
|
Crossfire - CFPL |
05/21 13:00 |
Ultra Prime v KINGZERO-eSports
|
|
1-0
|
|
Armeenia kõrgliiga |
05/21 13:00 |
Jerevani Pyunik v FC Noah
|
|
3-0
|
|
Armeenia 1. liiga |
05/21 13:00 |
FC Nikarm v Alashkert FC II
|
|
2-6
|
|
Armeenia 1. liiga |
05/21 13:00 |
Onor v FC Urartu II
|
|
0-6
|
|
Armeenia 1. liiga |
05/21 13:00 |
Mika Yerevan v Ararat Yerevan II
|
|
0-0
|
|
Copa Libertadores |
05/21 13:00 |
Magnus Futsal v Societa Sportiva Bocca
|
|
6-1
|
|
Tansaania kõrgliiga |
05/21 13:00 |
Kagera Sugar v Coastal Union
|
|
1-2
|
|
CS2 - EsportsBattle |
05/21 13:00 |
Rare Atom v The MongolZ
|
|
Cancelled
|
|
Egiptuse 1. divisjon |
05/21 13:00 |
Baladeyet Al-Mahalla v El Dakhleya
|
|
1-0
|
|
Tansaania kõrgliiga |
05/21 13:00 |
Tansaania JKT v Azam FC
|
|
0-2
|
|
Botswana kõrgliiga |
05/21 13:00 |
Botswana Police XI SC v Nico United
|
|
2-1
|
|
Newcastle |
05/21 12:59 |
Newcastle (12. jooks) v
|
|
View
|
|
TT Cup |
05/21 12:55 |
Josef Růžička v Martin Dolezal
|
|
1-3
|
|
ITF M15 Bol |
05/21 12:55 |
Sebastian Eriksson v Vojtech Vales
|
|
6-2,5-7,1-6
|
|
Challenger Kachreti - MP |
05/21 12:55 |
Purtseladze/Tkemaladze v Bakshi/Metreveli
|
|
4-6,3-6
|
|
AUS Albion Park |
05/21 12:55 |
Albion Park - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Punchestown |
05/21 12:55 |
Punchestown (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Türgi Superliiga |
05/21 12:55 |
Beykoz v Spor Toto SK
|
|
32-26
|
|
Oxford |
05/21 12:54 |
Oxford (10. jooks) v
|
|
View
|
|
TT Star Series |
05/21 12:53 |
Jiri Martinko v David Reitspies
|
|
3-1
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/21 12:52 |
MEM Grizzlies (SHARPSHOOTER) Esports v MIL Bucks (TD24) Esports
|
|
54-76
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:52 |
AC Milan (d1pseN) Esports v Juventus (lowheels) Esports
|
|
0-1
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:52 |
Inter (dm1trena) Esports v Roma (Jekunam) Esports
|
|
0-0
|
|
Sheffield |
05/21 12:51 |
Sheffield (12. jooks) v
|
|
View
|
|
TT Elite Series |
05/21 12:50 |
Marcin Jadczyk v Amirreza Abbasi
|
|
3-1
|
|
Setka Cup |
05/21 12:50 |
Andrii Derevianko v Anatolii Nazarov
|
|
3-1
|
|
TT Cup |
05/21 12:50 |
Daniel Vojna v Jáchym Šebl
|
|
3-1
|
|
ITF M15 Monastir |
05/21 12:50 |
Tiago Pereira v Loann Massard
|
|
7-6,6-3
|
|
ITF W15 Estepona |
05/21 12:50 |
Tilde Stromquist v Anastasia Iamachkine
|
|
7-6,1-6,6-5
|
|
AUS Mandurah |
05/21 12:50 |
Mandurah - 11. jooks v
|
|
View
|
|
CS2 - EsportsBattle |
05/21 12:50 |
TYLOO v The Qube eSports
|
|
1-0
|
|
CS2 - EsportsBattle |
05/21 12:50 |
Dewa United v Lynn Vision
|
|
0-1
|
|
Vichy |
05/21 12:49 |
Vichy (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:48 |
Bayern (Upcake22) Esports v Barcelona (BlackStar98) Esports
|
|
3-1
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:48 |
Man City (labotryas) Esports v PSG (FEARGGWP) Esports
|
|
2-2
|
|
Tralee |
05/21 12:47 |
Tralee - õhtu (12. jooks) v
|
|
View
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:45 |
Tottenham (Samuel) Esports v Arsenal (Walter) Esports
|
|
3-5
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:45 |
Man Utd (VanGogh) Esports v Liverpool (Juan) Esports
|
|
3-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:45 |
Girona (Diego) Esports v Barcelona (Ivan) Esports
|
|
2-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:45 |
Real Madrid (Shelby) Esports v A.Madrid (Lewa) Esports
|
|
2-2
|
|
ITF M25 Deauville - MP |
05/21 12:45 |
Houghton/Whitehouse v Josserand/Klintcharov
|
|
7-6,6-0
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:45 |
Bayer 04 (Bruno) Esports v West Ham (Matrix) Esports
|
|
5-2
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:45 |
Roma (Odin) Esports v Real Betis (Leonardo) Esports
|
|
3-2
|
|
ITF M25 Mataro |
05/21 12:45 |
Alejo Sanchez Quilez v Diego F Flores
|
|
4-6,3-6
|
|
ITF M15 Bol |
05/21 12:45 |
Florian Broska v Nikos Lehmann
|
|
6-2,6-3
|
|
Challenger Kachreti - MP |
05/21 12:45 |
Agafonov/Simakin v Barroso Campos/Cid Subervi
|
|
6-4,3-6,10-4
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:45 |
SC Freiburg (Spencer) Esports v Benfica (Ragnar) Esports
|
|
4-4
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:45 |
Marseille (Cantona) Esports v AC Milan (val) Esports
|
|
0-4
|
|
Modus Super Series Champions Week |
05/21 12:45 |
Andreas Harrysson v Beau Greaves
|
|
3-4
|
|
Argentina reservide liiga |
05/21 12:43 |
Sportivo Barracas - reservid v Central Ballester - reservid
|
|
6-0
|
|
Newcastle |
05/21 12:42 |
Newcastle (12. jooks) v
|
|
View
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/21 12:40 |
CLE Cavaliers (SCORCH) Esports v GS Warriors (MIST) Esports
|
|
63-80
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:40 |
Roma (Jekunam) Esports v Napoli (Bomb1to) Esports
|
|
6-2
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:40 |
Juventus (lowheels) Esports v Inter (dm1trena) Esports
|
|
3-3
|
|
TT Elite Series |
05/21 12:40 |
Krzysztof Wloczko v Krzysztof Kapik
|
|
3-2
|
|
Setka Cup |
05/21 12:40 |
Ivan Efimenko v Oleksandr Ivchuk
|
|
1-3
|
|
ITF M25 Deauville - MP |
05/21 12:40 |
Houghton/Whitehouse v Juarez/Lagarde
|
|
Cancelled
|
|
Kenilworth (SA) |
05/21 12:40 |
Kenilworth (LAV) (9. jooks) v
|
|
View
|
|
Prantsusmaa lahtised |
05/21 12:40 |
Henri Squire v Damir Dzumhur
|
|
2-6,6-3,6-4
|
|
Setka Cup |
05/21 12:38 |
Vaclav Coubal v Martin Obraz
|
|
3-1
|
|
AUS Albion Park |
05/21 12:38 |
Albion Park - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Setka Cup |
05/21 12:37 |
Tomas Hrstka v Martin Vana
|
|
3-1
|
|
Oxford |
05/21 12:37 |
Oxford (10. jooks) v
|
|
View
|
|
AUS Gosford |
05/21 12:37 |
Gosford - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Esoccer Battle - 8 min mäng |
05/21 12:36 |
PSG (FEARGGWP) Esports v Bayern (Upcake22) Esports
|
|
0-0
|
|
TT Cup |
05/21 12:35 |
Tomasz Witkowski v Seweryn Nagorzanski
|
|
3-0
|
|
TT Elite Series |
05/21 12:35 |
Artur Sobel v Aleksander Lilien
|
|
1-3
|
|
Setka Cup |
05/21 12:35 |
Serhii Kryvoshyi v Rostyslav Fylypiv
|
|
3-0
|
|
ITF M25 Mataro |
05/21 12:35 |
Julio Cesar Porras v Guy Den Ouden
|
|
6-4,1-6,2-6
|
|
WTA Rabat |
05/21 12:35 |
Sara Sorribes Tormo v Nadia Podoroska
|
|
7-5,3-6,6-3
|
|
Angers |
05/21 12:33 |
Angers (8. jooks) v
|
|
View
|
|
Sheffield |
05/21 12:33 |
Sheffield (12. jooks) v
|
|
View
|
|
AUS Casino |
05/21 12:31 |
Casino - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:30 |
Tottenham (Samuel) Esports v Man Utd (VanGogh) Esports
|
|
3-3
|
|
TT Cup |
05/21 12:30 |
Bartlomiej Mrugala v Bartlomiej Molka
|
|
1-3
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:30 |
Man City (Janis) Esports v Liverpool (Juan) Esports
|
|
1-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:30 |
Girona (Diego) Esports v A.Madrid (Lewa) Esports
|
|
2-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/21 12:30 |
A.Bilbao (Madisson) Esports v Real Madrid (Shelby) Esports
|
|
4-4
|
|
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
05/21 12:30 |
CLE Cavaliers (JABZ) Esports v PHX Suns (RASCAL) Esports
|
|
71-81
|
|
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
05/21 12:30 |
Real Sociedad (Palas) Esports v West Ham (Matrix) Esports
|
|
1-1
|
|